0532 447 2379Whatsapp
Aya Demir Çelik Mühendislik San. ve Tic. Ltd. ŞtiAya Demir Çelik Mühendislik San. ve Tic. Ltd. ŞtiAya Demir Çelik Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti
Ümraniye/İstanbul
0532 447 2379

Hakkımızda

Hakkımızda

AYA DEMİR ÇELİK MÜHENDİSLİK LTD.ŞTİ.

“25 yılı aşkın deneyim ve başarıyla gerçekleştirilen yüzlerce proje, yenilikçi ve müşteri ihtiyaçlarını eksiksiz yerine getirecek ürünler üretmesinin sonucudur.”

Eksiksiz sonuçlandırdığımız projeler ile metal işleme sektörünün istikrarlı, güvenilir ve yenilikçi markası olarak yoluna devam etmektedir. Müşteri memnuniyeti her zaman en üst düzeyde tutarak, verimlilik ve kalite ekseninde yurt içi ve yurt dışında gerçekleşen çok büyük projelerin vazgeçilmez bir parçası olmayı başarmıştır. Elde edilen bu başarılar neticesinde uluslararası projelerde güçlü üretim altyapımız ve hizmet kalitemizle müşteri gereksinimlerini en üst düzeyde karşılayacak şekilde gelişmiştir.

Gerçekleştirmiş olduğu projelerde kazanmış olduğu tecrübeleri, projelendirme ve üretim aşamalarına aktaran bilgi akışı sistemimiz sayesinde, metal işleme sektörünün parlayan yıldızı olmayı başarmıştır. Kendi alanlarında uzman, tecrübeli ve dinamik iş gücüne sahip olan firmamız, sürekli kendini yenileyen teknik altyapısı ile uluslararası alanlardaki atılımları için sürdürülebilir başarıyı hedeflemektedir.

aya-demir-celik-lazer-kesim

DKP-HRP-SİYAH-GALVANİZ sac satışı, bunların kesim ve dilinmesi, alüminyum- paslanmaz-profil grubu (köşebent npu npı kutu profil vb) ürünlerini de müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda temin etmektedir.

*0,25 mm– 25 mm Paslanmaz
*0,20 mm – 25 mm Alüminyum
*0,50 mm– 30 mm Siyah
*0,20 mm – 10 mm Bakır pirinç malzemelerin kesim ve büküm işlemleri yapılmaktadır.

Whatsapp destek ile bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Memnuniyetiniz Bizim İçin Önemli.

Aya Demir Çelik Mühendislik olarak bizlerin öncelikli misyonu %100 sizlerin memnuniyetinizi sağlamaktır. İmalatını yaptığımız tüm ürünlerde kaliteden taviz vermeden üretim yapıyoruz.